Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 17.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 11.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:44

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Närhen Halippa
2. Anarchy - Shocker Sorbet
3. Anarchy - Wonder Peewee
4. Telma - Capriola Dark PÖ
5. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
6. Pierre - Venividivici Prime
7. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
8. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
9. Telma - True Troller
10. Pierre - Kadon Innokas
11. Anarchy - Little Mr Frodo
12. Telma - PP's Remina
13. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
14. Telma - Tiana of Smithloch

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
2. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
3. Pierre - Mustasuon Aliisa
4. Anarchy - Shocker Sorbet
5. Pierre - Kadon Halogeeni
6. Telma - Capriola Dark PÖ
7. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
8. Anarchy - Little Mr Frodo
9. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
10. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
11. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
12. Telma - Pöllökummun Taskukoko
13. Pierre - Pärren Nips&Naps
14. Anarchy - Wonder Peewee
15. Telma - PP's Remina
16. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
17. Pierre - Kaihon Kujerrus
18. Telma - Tiana of Smithloch

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
2. Pierre - Kadon Sirkli
3. Anarchy - Karvin
4. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
5. Pierre - Kadotettu Vempula
6. Telma - A.D. Jesse James
7. Tuire - Brynhild Frigfria
8. Decne - Kauneuspilkku
9. Decne - Nitroneiti PUM
10. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
11. Pierre - Fiktion Sointi
12. Minni - Major Beast
13. Telma - Poppy Break
14. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
15. Anarchy - Bendúrr Moseto
16. Anarchy - Trolli af Fjelden
17. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
18. Decne - Reissu Missi
19. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
20. Anarchy - Windstorm Peanut
21. Decne - Kanelipulla
22. Telma - Konstantin

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Sielunvaellus PUM
2. Tuire - Shalia ox
3. Pierre - Kadon Hunninko
4. Telma - Sven Toofa
5. Telma - Goldschale GER
6. Minni - Major Beast
7. Tuire - Brynhild Frigfria
8. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
9. Anarchy - Zon`Meisje
10. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
11. Decne - Nitroneiti PUM
12. Anarchy - Waver REAC
13. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
14. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
15. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
16. Pierre - Kadon Valiokas
17. Pierre - Kadon Hirvitys
18. Telma - Toivottoman Omar
19. Tuire - Marvelous Magic 51
20. Decne - Kauneuspilkku
21. Anarchy - Pure Passion SE
22. Anarchy - Stardustel al Ranual
23. Pierre - Kadotettu Vempula
24. Decne - Reissu Missi

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Mielitietty
2. Pierre - Kaarnan Kepponen
3. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
4. Tuire - Una Delm
5. Tuire - Shalia ox
6. Pierre - Kadon Kasakka
7. Tuire - Tuinaaja
8. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
9. Anarchy - Inuysybel
10. Decne - Liköörikonvehti
11. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
12. Decne - Onnelan Dynamiitti
13. Telma - Sibilla Sova
14. Telma - Avellino
15. Anarchy - Berlingr
16. Pierre - E.T. Voluutti
17. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
18. Anarchy - Inconspicuous
19. Tuire - Marvelous Magic 51
20. Telma - Toivottoman Omar
21. Pierre - Riikinnevan Tovi
22. Decne - Hornanhovin Helmikirous
23. Telma - Goldschale GER
24. Anarchy - Sayeed al Najya

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Requeisca Prime
2. Telma - Cordella
3. Anarchy - Liebeskummer Rewa
4. Anarchy - Rakhsh
5. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
6. Anarchy - Aamira ox
7. Decne - Neiti Suomi
8. Anarchy - Chequered Montreal
9. Pierre - Aim Civvies Prime
10. Telma - Xarast
11. Venla - Rakete
12. Decne - Fazerina PUM
13. Decne - Liköörikonvehti
14. Tuire - Kings Scoopy Doo
15. Telma - Pöllökummun Hilla
16. Tuire - Una Delm
17. Tuire - Tuinaaja
18. Telma - Vadeja 'B
19. Pierre - Vice Prime
20. Pierre - Rørik Prime
21. Venla - Seife

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Secret Sun Princess
2. Telma - Mumson Devil
3. Telma - Egyedülálló Cicám
4. Pierre - Requeisca Prime
5. Tuire - Phaedra xx
6. Anarchy - Stool Pigeon
7. Anarchy - Ballencia
8. Pierre - Vice Prime
9. Anarchy - Honor Honor xx
10. Telma - All Night Troublemaker Z
11. Telma - Carelia RGE
12. Pierre - Aim Civvies Prime
13. Pierre - Heroic Deed Thrill

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Skyfall Thrill
2. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
3. Telma - Cuscomtre Cro
4. Telma - Solero's Express
5. Pierre - Kannada Thrill
6. Anarchy - Phaedra Minya
7. Anarchy - Jeronimo von Radon
8. Pierre - Untold Unity BE
9. Telma - Tíhon Sova
10. Pierre - Skyeye Prime
11. Telma - All Night Troublemaker Z
12. Anarchy - Acamas AWB
13. Tuire - Phaedra xx