Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 18.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 11.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:44

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Tiana of Smithloch
2. Anarchy - Wonder Peewee
3. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
4. Telma - True Troller
5. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
6. Telma - PP's Remina
7. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
8. Telma - Capriola Dark PÖ
9. Anarchy - Shocker Sorbet
10. Anarchy - Little Mr Frodo
11. Pierre - Kadon Innokas
12. Pierre - Närhen Halippa
13. Pierre - Venividivici Prime
14. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
2. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
3. Pierre - Mustasuon Aliisa
4. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
5. Pierre - Pärren Nips&Naps
6. Pierre - Kaihon Kujerrus
7. Telma - PP's Remina
8. Anarchy - Little Mr Frodo
9. Telma - Tiana of Smithloch
10. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
11. Pierre - Kadon Halogeeni
12. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
13. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
14. Anarchy - Shocker Sorbet
15. Anarchy - Wonder Peewee
16. Telma - Capriola Dark PÖ
17. Telma - Pöllökummun Taskukoko
18. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
2. Telma - A.D. Jesse James
3. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
4. Decne - Kanelipulla
5. Decne - Kauneuspilkku
6. Pierre - Kadotettu Vempula
7. Anarchy - Bendúrr Moseto
8. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
9. Decne - Nitroneiti PUM
10. Decne - Reissu Missi
11. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
12. Tuire - Brynhild Frigfria
13. Pierre - Kadon Sirkli
14. Telma - Konstantin
15. Minni - Major Beast
16. Anarchy - Karvin
17. Anarchy - Windstorm Peanut
18. Anarchy - Trolli af Fjelden
19. Telma - Poppy Break
20. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
21. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
22. Pierre - Fiktion Sointi

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Stardustel al Ranual
2. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
3. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
4. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
5. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
6. Decne - Sielunvaellus PUM
7. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
8. Pierre - Kadon Valiokas
9. Decne - Nitroneiti PUM
10. Telma - Toivottoman Omar
11. Anarchy - Zon`Meisje
12. Pierre - Kadon Hunninko
13. Telma - Sven Toofa
14. Anarchy - Pure Passion SE
15. Tuire - Shalia ox
16. Anarchy - Waver REAC
17. Decne - Kauneuspilkku
18. Tuire - Brynhild Frigfria
19. Decne - Reissu Missi
20. Pierre - Kadotettu Vempula
21. Minni - Major Beast
22. Tuire - Marvelous Magic 51
23. Telma - Goldschale GER
24. Pierre - Kadon Hirvitys

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Inuysybel
2. Telma - Avellino
3. Decne - Hornanhovin Helmikirous
4. Anarchy - Inconspicuous
5. Tuire - Tuinaaja
6. Pierre - Kaarnan Kepponen
7. Pierre - E.T. Voluutti
8. Telma - Sibilla Sova
9. Decne - Onnelan Dynamiitti
10. Pierre - Kadon Kasakka
11. Telma - Goldschale GER
12. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
13. Anarchy - Sayeed al Najya
14. Tuire - Marvelous Magic 51
15. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
16. Decne - Mielitietty
17. Anarchy - Berlingr
18. Tuire - Una Delm
19. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
20. Tuire - Shalia ox
21. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
22. Pierre - Riikinnevan Tovi
23. Decne - Liköörikonvehti
24. Telma - Toivottoman Omar

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Aamira ox
2. Anarchy - Rakhsh
3. Tuire - Kings Scoopy Doo
4. Decne - Liköörikonvehti
5. Anarchy - Chequered Montreal
6. Decne - Neiti Suomi
7. Venla - Rakete
8. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
9. Pierre - Aim Civvies Prime
10. Telma - Xarast
11. Pierre - Vice Prime
12. Telma - Cordella
13. Tuire - Una Delm
14. Pierre - Rørik Prime
15. Pierre - Requeisca Prime
16. Telma - Pöllökummun Hilla
17. Telma - Vadeja 'B
18. Venla - Seife
19. Tuire - Tuinaaja
20. Decne - Fazerina PUM
21. Anarchy - Liebeskummer Rewa

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Requeisca Prime
2. Anarchy - Ballencia
3. Telma - Egyedülálló Cicám
4. Anarchy - Secret Sun Princess
5. Pierre - Heroic Deed Thrill
6. Tuire - Phaedra xx
7. Telma - Mumson Devil
8. Telma - Carelia RGE
9. Telma - All Night Troublemaker Z
10. Anarchy - Honor Honor xx
11. Pierre - Aim Civvies Prime
12. Anarchy - Stool Pigeon
13. Pierre - Vice Prime

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Acamas AWB
2. Tuire - Phaedra xx
3. Pierre - Untold Unity BE
4. Anarchy - Phaedra Minya
5. Telma - Solero's Express
6. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
7. Anarchy - Jeronimo von Radon
8. Telma - Tíhon Sova
9. Telma - All Night Troublemaker Z
10. Pierre - Kannada Thrill
11. Telma - Cuscomtre Cro
12. Pierre - Skyfall Thrill
13. Pierre - Skyeye Prime