Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 19.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:45

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Capriola Dark PÖ
2. Anarchy - Shocker Sorbet
3. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
4. Anarchy - Little Mr Frodo
5. Anarchy - Wonder Peewee
6. Pierre - Venividivici Prime
7. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
8. Telma - True Troller
9. Pierre - Kadon Innokas
10. Telma - PP's Remina
11. Telma - Tiana of Smithloch
12. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
13. Pierre - Närhen Halippa
14. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Wonder Peewee
2. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
3. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
4. Anarchy - Little Mr Frodo
5. Pierre - Kadon Halogeeni
6. Pierre - Pärren Nips&Naps
7. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
8. Telma - Pöllökummun Taskukoko
9. Telma - Tiana of Smithloch
10. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
11. Pierre - Mustasuon Aliisa
12. Telma - Capriola Dark PÖ
13. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
14. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
15. Anarchy - Shocker Sorbet
16. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
17. Pierre - Kaihon Kujerrus
18. Telma - PP's Remina

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Kauneuspilkku
2. Decne - Kanelipulla
3. Decne - Nitroneiti PUM
4. Telma - Poppy Break
5. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
6. Anarchy - Trolli af Fjelden
7. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
8. Anarchy - Windstorm Peanut
9. Anarchy - Karvin
10. Minni - Major Beast
11. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
12. Telma - A.D. Jesse James
13. Pierre - Kadotettu Vempula
14. Tuire - Brynhild Frigfria
15. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
16. Telma - Konstantin
17. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
18. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
19. Pierre - Fiktion Sointi
20. Anarchy - Bendúrr Moseto
21. Pierre - Kadon Sirkli
22. Decne - Reissu Missi

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Nitroneiti PUM
2. Pierre - Kadotettu Vempula
3. Decne - Reissu Missi
4. Tuire - Brynhild Frigfria
5. Anarchy - Waver REAC
6. Anarchy - Zon`Meisje
7. Anarchy - Pure Passion SE
8. Decne - Sielunvaellus PUM
9. Telma - Sven Toofa
10. Tuire - Shalia ox
11. Tuire - Marvelous Magic 51
12. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
13. Pierre - Kadon Valiokas
14. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
15. Telma - Toivottoman Omar
16. Telma - Goldschale GER
17. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
18. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
19. Anarchy - Stardustel al Ranual
20. Pierre - Kadon Hunninko
21. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
22. Minni - Major Beast
23. Decne - Kauneuspilkku
24. Pierre - Kadon Hirvitys

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Marvelous Magic 51
2. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
3. Tuire - Una Delm
4. Pierre - Kaarnan Kepponen
5. Pierre - Riikinnevan Tovi
6. Tuire - Shalia ox
7. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
8. Decne - Liköörikonvehti
9. Decne - Hornanhovin Helmikirous
10. Telma - Avellino
11. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
12. Telma - Sibilla Sova
13. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
14. Pierre - E.T. Voluutti
15. Anarchy - Inconspicuous
16. Decne - Mielitietty
17. Anarchy - Sayeed al Najya
18. Anarchy - Berlingr
19. Telma - Goldschale GER
20. Telma - Toivottoman Omar
21. Decne - Onnelan Dynamiitti
22. Pierre - Kadon Kasakka
23. Anarchy - Inuysybel
24. Tuire - Tuinaaja

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Chequered Montreal
2. Decne - Fazerina PUM
3. Tuire - Tuinaaja
4. Anarchy - Aamira ox
5. Decne - Liköörikonvehti
6. Pierre - Requeisca Prime
7. Venla - Seife
8. Venla - Rakete
9. Tuire - Una Delm
10. Tuire - Kings Scoopy Doo
11. Telma - Pöllökummun Hilla
12. Anarchy - Liebeskummer Rewa
13. Anarchy - Rakhsh
14. Telma - Vadeja 'B
15. Telma - Xarast
16. Telma - Cordella
17. Decne - Neiti Suomi
18. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
19. Pierre - Aim Civvies Prime
20. Pierre - Vice Prime
21. Pierre - Rørik Prime

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Vice Prime
2. Pierre - Aim Civvies Prime
3. Pierre - Requeisca Prime
4. Anarchy - Secret Sun Princess
5. Telma - Carelia RGE
6. Telma - All Night Troublemaker Z
7. Anarchy - Honor Honor xx
8. Telma - Egyedülálló Cicám
9. Pierre - Heroic Deed Thrill
10. Anarchy - Ballencia
11. Tuire - Phaedra xx
12. Anarchy - Stool Pigeon
13. Telma - Mumson Devil

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kannada Thrill
2. Pierre - Skyeye Prime
3. Telma - Tíhon Sova
4. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
5. Telma - Cuscomtre Cro
6. Pierre - Skyfall Thrill
7. Anarchy - Phaedra Minya
8. Anarchy - Acamas AWB
9. Tuire - Phaedra xx
10. Telma - All Night Troublemaker Z
11. Pierre - Untold Unity BE
12. Telma - Solero's Express
13. Anarchy - Jeronimo von Radon