Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 20.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 06.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:50

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Tiana of Smithloch
2. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
3. Telma - Capriola Dark PÖ
4. Anarchy - Shocker Sorbet
5. Pierre - Närhen Halippa
6. Pierre - Kadon Innokas
7. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
8. Telma - True Troller
9. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
10. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
11. Telma - PP's Remina
12. Anarchy - Little Mr Frodo
13. Anarchy - Wonder Peewee
14. Pierre - Venividivici Prime

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - PP's Remina
2. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
3. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
4. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
5. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
6. Telma - Capriola Dark PÖ
7. Pierre - Pärren Nips&Naps
8. Pierre - Kaihon Kujerrus
9. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
10. Anarchy - Shocker Sorbet
11. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
12. Telma - Pöllökummun Taskukoko
13. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
14. Pierre - Mustasuon Aliisa
15. Anarchy - Little Mr Frodo
16. Pierre - Kadon Halogeeni
17. Telma - Tiana of Smithloch
18. Anarchy - Wonder Peewee

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Sirkli
2. Pierre - Kadotettu Vempula
3. Minni - Major Beast
4. Anarchy - Trolli af Fjelden
5. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
6. Telma - Konstantin
7. Decne - Kanelipulla
8. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
9. Pierre - Fiktion Sointi
10. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
11. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
12. Tuire - Brynhild Frigfria
13. Anarchy - Karvin
14. Anarchy - Bendúrr Moseto
15. Decne - Reissu Missi
16. Decne - Kauneuspilkku
17. Anarchy - Windstorm Peanut
18. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
19. Telma - A.D. Jesse James
20. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
21. Telma - Poppy Break
22. Decne - Nitroneiti PUM

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Toivottoman Omar
2. Decne - Sielunvaellus PUM
3. Anarchy - Waver REAC
4. Telma - Sven Toofa
5. Anarchy - Pure Passion SE
6. Pierre - Kadon Hunninko
7. Tuire - Shalia ox
8. Tuire - Brynhild Frigfria
9. Pierre - Kadon Valiokas
10. Anarchy - Stardustel al Ranual
11. Decne - Kauneuspilkku
12. Anarchy - Zon`Meisje
13. Decne - Reissu Missi
14. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
15. Pierre - Kadotettu Vempula
16. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
17. Tuire - Marvelous Magic 51
18. Decne - Nitroneiti PUM
19. Telma - Goldschale GER
20. Minni - Major Beast
21. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
22. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
23. Pierre - Kadon Hirvitys
24. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Sibilla Sova
2. Pierre - E.T. Voluutti
3. Tuire - Una Delm
4. Telma - Toivottoman Omar
5. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
6. Anarchy - Inconspicuous
7. Pierre - Kaarnan Kepponen
8. Telma - Goldschale GER
9. Decne - Liköörikonvehti
10. Decne - Mielitietty
11. Tuire - Shalia ox
12. Telma - Avellino
13. Tuire - Tuinaaja
14. Tuire - Marvelous Magic 51
15. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
16. Decne - Hornanhovin Helmikirous
17. Anarchy - Sayeed al Najya
18. Pierre - Riikinnevan Tovi
19. Pierre - Kadon Kasakka
20. Decne - Onnelan Dynamiitti
21. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
22. Anarchy - Berlingr
23. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
24. Anarchy - Inuysybel

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Cordella
2. Decne - Neiti Suomi
3. Pierre - Rørik Prime
4. Telma - Xarast
5. Telma - Pöllökummun Hilla
6. Venla - Seife
7. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
8. Pierre - Vice Prime
9. Anarchy - Rakhsh
10. Tuire - Kings Scoopy Doo
11. Venla - Rakete
12. Tuire - Tuinaaja
13. Decne - Fazerina PUM
14. Pierre - Aim Civvies Prime
15. Telma - Vadeja 'B
16. Anarchy - Chequered Montreal
17. Tuire - Una Delm
18. Anarchy - Liebeskummer Rewa
19. Anarchy - Aamira ox
20. Decne - Liköörikonvehti
21. Pierre - Requeisca Prime

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Vice Prime
2. Pierre - Heroic Deed Thrill
3. Telma - Mumson Devil
4. Anarchy - Honor Honor xx
5. Telma - All Night Troublemaker Z
6. Pierre - Aim Civvies Prime
7. Telma - Egyedülálló Cicám
8. Pierre - Requeisca Prime
9. Telma - Carelia RGE
10. Anarchy - Secret Sun Princess
11. Anarchy - Ballencia
12. Tuire - Phaedra xx
13. Anarchy - Stool Pigeon

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Jeronimo von Radon
2. Telma - All Night Troublemaker Z
3. Telma - Tíhon Sova
4. Pierre - Skyfall Thrill
5. Telma - Cuscomtre Cro
6. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
7. Pierre - Kannada Thrill
8. Anarchy - Acamas AWB
9. Pierre - Skyeye Prime
10. Pierre - Untold Unity BE
11. Telma - Solero's Express
12. Tuire - Phaedra xx
13. Anarchy - Phaedra Minya