Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 21.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 17.10.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:50

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - PP's Remina
2. Anarchy - Little Mr Frodo
3. Pierre - Kadon Innokas
4. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
5. Pierre - Närhen Halippa
6. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
7. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
8. Telma - Capriola Dark PÖ
9. Anarchy - Shocker Sorbet
10. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
11. Telma - Tiana of Smithloch
12. Pierre - Venividivici Prime
13. Anarchy - Wonder Peewee
14. Telma - True Troller

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Tiana of Smithloch
2. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
3. Telma - Capriola Dark PÖ
4. Pierre - Kaihon Kujerrus
5. Pierre - Pärren Nips&Naps
6. Anarchy - Little Mr Frodo
7. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
8. Anarchy - Wonder Peewee
9. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
10. Anarchy - Shocker Sorbet
11. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
12. Pierre - Mustasuon Aliisa
13. Pierre - Kadon Halogeeni
14. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
15. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
16. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
17. Telma - PP's Remina
18. Telma - Pöllökummun Taskukoko

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
2. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
3. Anarchy - Trolli af Fjelden
4. Pierre - Kadon Sirkli
5. Decne - Nitroneiti PUM
6. Decne - Kauneuspilkku
7. Anarchy - Windstorm Peanut
8. Minni - Major Beast
9. Pierre - Kadotettu Vempula
10. Telma - Konstantin
11. Pierre - Fiktion Sointi
12. Anarchy - Bendúrr Moseto
13. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
14. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
15. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
16. Tuire - Brynhild Frigfria
17. Decne - Kanelipulla
18. Telma - Poppy Break
19. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
20. Decne - Reissu Missi
21. Telma - A.D. Jesse James
22. Anarchy - Karvin

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Shalia ox
2. Anarchy - Pure Passion SE
3. Decne - Nitroneiti PUM
4. Anarchy - Waver REAC
5. Minni - Major Beast
6. Decne - Kauneuspilkku
7. Tuire - Marvelous Magic 51
8. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
9. Pierre - Kadon Hirvitys
10. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
11. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
12. Pierre - Kadon Hunninko
13. Anarchy - Zon`Meisje
14. Telma - Sven Toofa
15. Decne - Sielunvaellus PUM
16. Pierre - Kadon Valiokas
17. Pierre - Kadotettu Vempula
18. Anarchy - Stardustel al Ranual
19. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
20. Telma - Goldschale GER
21. Tuire - Brynhild Frigfria
22. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
23. Decne - Reissu Missi
24. Telma - Toivottoman Omar

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Tuire - Tuinaaja
2. Anarchy - Inconspicuous
3. Tuire - Marvelous Magic 51
4. Decne - Hornanhovin Helmikirous
5. Pierre - Kadon Kasakka
6. Telma - Sibilla Sova
7. Telma - Goldschale GER
8. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
9. Anarchy - Berlingr
10. Pierre - Kaarnan Kepponen
11. Decne - Onnelan Dynamiitti
12. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
13. Decne - Liköörikonvehti
14. Pierre - Riikinnevan Tovi
15. Telma - Avellino
16. Tuire - Una Delm
17. Anarchy - Sayeed al Najya
18. Telma - Toivottoman Omar
19. Decne - Mielitietty
20. Anarchy - Inuysybel
21. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
22. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
23. Tuire - Shalia ox
24. Pierre - E.T. Voluutti

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Pöllökummun Hilla
2. Anarchy - Liebeskummer Rewa
3. Decne - Liköörikonvehti
4. Pierre - Aim Civvies Prime
5. Decne - Fazerina PUM
6. Telma - Cordella
7. Telma - Xarast
8. Telma - Vadeja 'B
9. Decne - Neiti Suomi
10. Anarchy - Aamira ox
11. Pierre - Requeisca Prime
12. Tuire - Tuinaaja
13. Tuire - Una Delm
14. Pierre - Vice Prime
15. Venla - Seife
16. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
17. Tuire - Kings Scoopy Doo
18. Pierre - Rørik Prime
19. Anarchy - Chequered Montreal
20. Anarchy - Rakhsh
21. Venla - Rakete

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Honor Honor xx
2. Anarchy - Stool Pigeon
3. Anarchy - Secret Sun Princess
4. Telma - Egyedülálló Cicám
5. Telma - Carelia RGE
6. Telma - All Night Troublemaker Z
7. Pierre - Requeisca Prime
8. Tuire - Phaedra xx
9. Pierre - Heroic Deed Thrill
10. Pierre - Vice Prime
11. Anarchy - Ballencia
12. Telma - Mumson Devil
13. Pierre - Aim Civvies Prime

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - All Night Troublemaker Z
2. Telma - Cuscomtre Cro
3. Pierre - Kannada Thrill
4. Anarchy - Acamas AWB
5. Telma - Solero's Express
6. Pierre - Untold Unity BE
7. Anarchy - Jeronimo von Radon
8. Tuire - Phaedra xx
9. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
10. Telma - Tíhon Sova
11. Pierre - Skyfall Thrill
12. Anarchy - Phaedra Minya
13. Pierre - Skyeye Prime