Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 22.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 11.12.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:51

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Tiana of Smithloch
2. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
3. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
4. Anarchy - Little Mr Frodo
5. Anarchy - Wonder Peewee
6. Pierre - Venividivici Prime
7. Anarchy - Shocker Sorbet
8. Pierre - Närhen Halippa
9. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
10. Telma - True Troller
11. Telma - PP's Remina
12. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
13. Telma - Capriola Dark PÖ
14. Pierre - Kadon Innokas

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Pärren Nips&Naps
2. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
3. Telma - Tiana of Smithloch
4. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
5. Anarchy - Little Mr Frodo
6. Telma - Capriola Dark PÖ
7. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
8. Telma - Pöllökummun Taskukoko
9. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
10. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
11. Anarchy - Shocker Sorbet
12. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
13. Telma - PP's Remina
14. Pierre - Kaihon Kujerrus
15. Anarchy - Wonder Peewee
16. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
17. Pierre - Mustasuon Aliisa
18. Pierre - Kadon Halogeeni

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Konstantin
2. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
3. Decne - Nitroneiti PUM
4. Telma - A.D. Jesse James
5. Anarchy - Bendúrr Moseto
6. Decne - Kauneuspilkku
7. Anarchy - Windstorm Peanut
8. Decne - Reissu Missi
9. Anarchy - Trolli af Fjelden
10. Tuire - Brynhild Frigfria
11. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
12. Anarchy - Karvin
13. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
14. Pierre - Kadotettu Vempula
15. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
16. Telma - Poppy Break
17. Decne - Kanelipulla
18. Pierre - Kadon Sirkli
19. Minni - Major Beast
20. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
21. Pierre - Fiktion Sointi
22. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Zon`Meisje
2. Anarchy - Pure Passion SE
3. Minni - Major Beast
4. Telma - Sven Toofa
5. Anarchy - Waver REAC
6. Decne - Nitroneiti PUM
7. Anarchy - Stardustel al Ranual
8. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
9. Pierre - Kadon Valiokas
10. Tuire - Brynhild Frigfria
11. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
12. Tuire - Marvelous Magic 51
13. Telma - Goldschale GER
14. Tuire - Shalia ox
15. Decne - Kauneuspilkku
16. Pierre - Kadon Hirvitys
17. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
18. Telma - Toivottoman Omar
19. Pierre - Kadon Hunninko
20. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
21. Pierre - Kadotettu Vempula
22. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
23. Decne - Reissu Missi
24. Decne - Sielunvaellus PUM

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Berlingr
2. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
3. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
4. Pierre - E.T. Voluutti
5. Tuire - Marvelous Magic 51
6. Telma - Sibilla Sova
7. Telma - Avellino
8. Tuire - Tuinaaja
9. Decne - Liköörikonvehti
10. Pierre - Riikinnevan Tovi
11. Decne - Mielitietty
12. Telma - Toivottoman Omar
13. Tuire - Una Delm
14. Anarchy - Inconspicuous
15. Anarchy - Sayeed al Najya
16. Anarchy - Inuysybel
17. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
18. Decne - Hornanhovin Helmikirous
19. Decne - Onnelan Dynamiitti
20. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
21. Tuire - Shalia ox
22. Pierre - Kadon Kasakka
23. Telma - Goldschale GER
24. Pierre - Kaarnan Kepponen

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Decne - Neiti Suomi
2. Decne - Liköörikonvehti
3. Tuire - Kings Scoopy Doo
4. Pierre - Rørik Prime
5. Anarchy - Aamira ox
6. Pierre - Vice Prime
7. Anarchy - Rakhsh
8. Venla - Seife
9. Pierre - Requeisca Prime
10. Telma - Cordella
11. Anarchy - Chequered Montreal
12. Telma - Vadeja 'B
13. Tuire - Tuinaaja
14. Anarchy - Liebeskummer Rewa
15. Telma - Xarast
16. Venla - Rakete
17. Telma - Pöllökummun Hilla
18. Pierre - Aim Civvies Prime
19. Decne - Fazerina PUM
20. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
21. Tuire - Una Delm

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Heroic Deed Thrill
2. Anarchy - Stool Pigeon
3. Pierre - Aim Civvies Prime
4. Telma - Mumson Devil
5. Anarchy - Ballencia
6. Anarchy - Honor Honor xx
7. Telma - Carelia RGE
8. Pierre - Requeisca Prime
9. Tuire - Phaedra xx
10. Anarchy - Secret Sun Princess
11. Pierre - Vice Prime
12. Telma - Egyedülálló Cicám
13. Telma - All Night Troublemaker Z

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Solero's Express
2. Anarchy - Phaedra Minya
3. Pierre - Untold Unity BE
4. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
5. Telma - Cuscomtre Cro
6. Pierre - Kannada Thrill
7. Tuire - Phaedra xx
8. Anarchy - Jeronimo von Radon
9. Telma - Tíhon Sova
10. Pierre - Skyeye Prime
11. Telma - All Night Troublemaker Z
12. Anarchy - Acamas AWB
13. Pierre - Skyfall Thrill