Safiiritiikerin Kilpailukeskus

MEJ 23.02.2019 kutsut 1-10

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen MEJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire. Osallistujan ei ole välttämätöntä kuulua seuraan, mutta sen saa halutessaan ilmoittaa. Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla.

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 4:llä hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Osallistuminen Osallistuthan vasta, kun kisat on jaoksen kalenterissa.

Viimeinen osallistumispäivä oli 14.02.2019 ja tänään on 24.08.2019, joten et voi enää osallistua.

Luokat avoinna kaikille

1. 50 cm
2. 60 cm
3. 70 cm
4. 80 cm
5. 90 cm
6. 100 cm
7. 120 cm
8. 130 cm

Tulokset päivitetty 15.02.2019 klo 10:52

luokka 1. 50 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Wonder Peewee
2. Pierre - Kadon Innokas
3. Telma - Capriola Dark PÖ
4. Telma - True Troller
5. Telma - Tiana of Smithloch
6. Anarchy - Little Mr Frodo
7. Pierre - Närhen Halippa
8. Pierre - Routapirtin Rin Tin Tin
9. Anarchy - Shocker Sorbet
10. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
11. Telma - PP's Remina
12. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
13. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
14. Pierre - Venividivici Prime

luokka 2. 60 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
2. Pierre - Kaihon Kujerrus
3. Telma - PP's Remina
4. Pierre - Kadon Halogeeni
5. Pierre - Mustasuon Aliisa
6. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
7. Anarchy - Wonder Peewee
8. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
9. Pierre - Pärren Nips&Naps
10. Tuire - Mörkövaaran Huntuhurmaaja
11. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
12. Telma - Tiana of Smithloch
13. Telma - Pöllökummun Taskukoko
14. Anarchy - Little Mr Frodo
15. Telma - Capriola Dark PÖ
16. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido
17. Tuire - Hengenvaaran Usvahukka
18. Anarchy - Shocker Sorbet

luokka 3. 70 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - A.D. Jesse James
2. Decne - Kanelipulla
3. Decne - Nitroneiti PUM
4. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
5. Anarchy - Bendúrr Moseto
6. Telma - Konstantin
7. Decne - Kauneuspilkku
8. Pierre - Kadon Kiss-Kiss
9. Pierre - Kadon Sirkli
10. Minni - Major Beast
11. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
12. Pierre - Fiktion Sointi
13. Pierre - Kadotettu Vempula
14. Decne - Reissu Missi
15. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
16. Anarchy - Trolli af Fjelden
17. Anarchy - Windstorm Peanut
18. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
19. Tuire - Brynhild Frigfria
20. Anarchy - Karvin
21. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
22. Telma - Poppy Break

luokka 4. 80cm (4 sijoittunut/ta)
1. Pierre - Kadon Hunninko
2. Tuire - Brynhild Frigfria
3. Decne - Reissu Missi
4. Decne - Nitroneiti PUM
5. Decne - Sielunvaellus PUM
6. Anarchy - Waver REAC
7. Decne - Kauneuspilkku
8. Minni - Major Beast
9. Veera R. - Ponipalleron Muu Muka
10. Tuire - Marvelous Magic 51
11. Telma - Toivottoman Omar
12. Veera R. - Ruskavaaran Pusuralli
13. Pierre - Kadon Hirvitys
14. Telma - Goldschale GER
15. Veera R. - Hengenvaaran Häirikkö
16. Pierre - Kadotettu Vempula
17. Tuire - Shalia ox
18. Anarchy - Pure Passion SE
19. Pierre - Kadon Valiokas
20. Telma - Sven Toofa
21. Titta Pietinen - Svarta Stolthet
22. Anarchy - Stardustel al Ranual
23. Veera R. - Hengenvaaran Pusurovio
24. Anarchy - Zon`Meisje

luokka 5. 90 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Telma - Avellino
2. Veera R. - Ponipalleron Talviuni
3. Telma - Sibilla Sova
4. Anarchy - Inuysybel
5. Veera R. - Hengenvaaran Rautanen
6. Telma - Toivottoman Omar
7. Pierre - Kaarnan Kepponen
8. Decne - Liköörikonvehti
9. Veera R. - Hengenvaaran Huimapää
10. Decne - Mielitietty
11. Pierre - Kadon Kasakka
12. Tuire - Una Delm
13. Anarchy - Sayeed al Najya
14. Veera R. - Hengenvaaran Sibylla
15. Telma - Goldschale GER
16. Anarchy - Inconspicuous
17. Anarchy - Berlingr
18. Pierre - Riikinnevan Tovi
19. Tuire - Tuinaaja
20. Decne - Onnelan Dynamiitti
21. Decne - Hornanhovin Helmikirous
22. Tuire - Shalia ox
23. Tuire - Marvelous Magic 51
24. Pierre - E.T. Voluutti

luokka 6. 100 cm (4 sijoittunut/ta)
1. Anarchy - Chequered Montreal
2. Pierre - Vice Prime
3. Anarchy - Aamira ox
4. Decne - Fazerina PUM
5. Decne - Liköörikonvehti
6. Anarchy - Rakhsh
7. Venla - Seife
8. Pierre - Rørik Prime
9. Decne - Neiti Suomi
10. Pierre - Aim Civvies Prime
11. Venla - Rakete
12. Tuire - Una Delm
13. Tuire - Kings Scoopy Doo
14. Telma - Cordella
15. Telma - Xarast
16. Tuire - Tuinaaja
17. Pierre - Requeisca Prime
18. Decne - Lupsakan Hypotenuusa
19. Anarchy - Liebeskummer Rewa
20. Telma - Vadeja 'B
21. Telma - Pöllökummun Hilla

luokka 7. 120 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - Egyedülálló Cicám
2. Pierre - Requeisca Prime
3. Anarchy - Honor Honor xx
4. Anarchy - Secret Sun Princess
5. Pierre - Heroic Deed Thrill
6. Pierre - Aim Civvies Prime
7. Tuire - Phaedra xx
8. Telma - All Night Troublemaker Z
9. Telma - Mumson Devil
10. Pierre - Vice Prime
11. Anarchy - Ballencia
12. Anarchy - Stool Pigeon
13. Telma - Carelia RGE

luokka 8. 130 cm (3 sijoittunut/ta)
1. Telma - All Night Troublemaker Z
2. Telma - Tíhon Sova
3. Telma - Solero's Express
4. Anarchy - Phaedra Minya
5. Tuire - Phaedra xx
6. Pierre - Skyfall Thrill
7. Anarchy - AX Bolder Than Thou xx
8. Pierre - Kannada Thrill
9. Telma - Cuscomtre Cro
10. Pierre - Skyeye Prime
11. Anarchy - Jeronimo von Radon
12. Anarchy - Acamas AWB
13. Pierre - Untold Unity BE