Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 04.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
2. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
3. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
4. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
5. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
6. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
7. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
8. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
9. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
10. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
12. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
13. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
14. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
15. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
16. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
17. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
18. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
20. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
21. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
22. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
23. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
24. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
25. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
26. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
27. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
28. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
29. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
30. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
31. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
32. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
33. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
34. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
35. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
36. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
37. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
38. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
40. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
41. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
42. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
43. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
44. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
45. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
46. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
47. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
48. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
49. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
50. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
2. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
3. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
4. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
5. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
6. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
7. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
9. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
10. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
11. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
12. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
13. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
15. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
16. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
17. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
18. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
19. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
20. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
21. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
22. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
23. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
24. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
25. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
26. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
27. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
28. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
29. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
30. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
31. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
32. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
33. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
34. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
35. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
36. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
37. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
38. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
39. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
40. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
41. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
42. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
43. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
44. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
45. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
46. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
47. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
48. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
49. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
50. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
2. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
3. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
4. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
5. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
6. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
7. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
8. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
9. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
10. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
11. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
12. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
13. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
14. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
15. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
16. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
17. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
18. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
19. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
2. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
3. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
4. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
5. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
6. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
7. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
8. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
9. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
10. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
11. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
12. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
13. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
14. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
15. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
16. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
17. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
18. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
19. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213