Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 06.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
3. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
4. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
6. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
7. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
8. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
10. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
11. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
12. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
13. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
14. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
15. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
16. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
17. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
18. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
19. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
20. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
21. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
23. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
24. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
25. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
26. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
27. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
28. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
29. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
30. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
31. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
32. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
33. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
34. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
35. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
36. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
37. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
38. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
39. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
40. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
41. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
42. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
43. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
44. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
45. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
46. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
47. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
48. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
49. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
50. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
2. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
3. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
4. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
5. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
6. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
7. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
8. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
9. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
10. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
11. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
12. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
13. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
14. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
15. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
17. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
18. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
19. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
20. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
21. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
22. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
23. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
24. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
25. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
26. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
27. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
28. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
29. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
30. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
31. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
32. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
33. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
34. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
35. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
36. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
38. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
39. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
40. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
41. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
42. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
43. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
44. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
45. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
46. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
47. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
48. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
49. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
50. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
2. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
3. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
4. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
5. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
6. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
7. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
8. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
9. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
10. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
11. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
12. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
13. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
14. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
15. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
16. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
17. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
18. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
19. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
2. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
3. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
4. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
5. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
6. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
7. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
8. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
9. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
10. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
11. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
12. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
13. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
14. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
15. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
16. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
17. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
18. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
19. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011