Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 07.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
2. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
3. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
4. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
6. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
7. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
8. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
9. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
10. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
11. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
12. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
13. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
14. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
15. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
16. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
17. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
18. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
19. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
20. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
21. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
22. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
23. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
24. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
25. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
26. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
27. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
29. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
30. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
31. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
32. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
33. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
34. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
35. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
36. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
37. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
38. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
39. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
40. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
41. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
42. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
43. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
44. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
45. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
46. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
47. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
48. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
49. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
50. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
2. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
3. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
4. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
6. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
7. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
8. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
9. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
10. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
11. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
12. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
13. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
14. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
17. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
18. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
19. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
20. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
21. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
22. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
23. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
24. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
25. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
26. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
27. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
28. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
29. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
30. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
31. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
33. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
34. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
35. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
36. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
37. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
38. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
39. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
40. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
41. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
42. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
43. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
44. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
45. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
46. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
47. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
48. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
49. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
50. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
2. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
3. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
4. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
5. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
6. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
7. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
8. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
9. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
10. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
11. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
12. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
13. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
14. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
15. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
16. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
17. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
18. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
19. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
2. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
3. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
4. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
5. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
6. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
7. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
8. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
9. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
10. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
11. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
12. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
13. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
14. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
15. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
16. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
17. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
18. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
19. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183