Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 08.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
2. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
3. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
4. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
5. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
6. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
8. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
9. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
10. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
11. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
12. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
13. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
14. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
15. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
16. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
17. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
18. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
21. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
24. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
25. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
26. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
27. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
28. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
29. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
30. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
31. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
32. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
33. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
35. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
36. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
37. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
38. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
39. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
40. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
41. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
42. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
43. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
44. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
45. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
46. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
47. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
48. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
49. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
50. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
2. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
3. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
4. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
5. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
7. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
8. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
9. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
11. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
12. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
13. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
14. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
15. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
16. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
17. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
18. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
20. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
21. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
22. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
23. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
25. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
26. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
27. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
28. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
29. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
30. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
31. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
32. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
33. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
34. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
35. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
36. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
37. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
38. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
39. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
40. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
41. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
42. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
43. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
44. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
45. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
46. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
47. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
48. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
49. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
50. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
2. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
3. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
4. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
5. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
6. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
7. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
8. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
9. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
10. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
11. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
12. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
13. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
14. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
15. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
16. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
17. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
18. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
19. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
2. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
3. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
4. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
5. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
6. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
7. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
8. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
9. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
10. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
11. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
13. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
14. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
15. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
16. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
17. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
18. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
19. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056