Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 11.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
2. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
3. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
4. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
5. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
6. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
7. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
8. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
9. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
10. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
11. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
12. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
13. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
14. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
15. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
17. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
18. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
19. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
20. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
22. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
23. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
24. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
25. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
26. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
27. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
29. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
30. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
31. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
32. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
33. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
34. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
35. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
36. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
37. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
38. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
39. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
40. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
41. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
42. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
43. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
44. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
45. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
46. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
47. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
48. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
49. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
50. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
2. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
4. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
5. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
6. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
7. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
8. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
9. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
10. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
11. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
12. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
13. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
14. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
15. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
17. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
18. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
19. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
20. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
21. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
24. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
25. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
26. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
27. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
28. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
29. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
30. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
31. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
32. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
33. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
34. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
35. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
36. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
37. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
38. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
39. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
40. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
41. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
42. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
43. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
44. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
45. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
46. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
47. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
48. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
49. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
50. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
2. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
3. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
4. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
5. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245
6. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
7. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
8. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
9. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
10. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
11. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
12. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
13. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
14. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
15. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
16. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
17. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
18. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
19. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
2. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
3. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
4. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
5. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
6. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
7. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
8. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
9. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
10. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
11. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
12. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
13. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
14. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
15. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
16. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
17. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
18. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
19. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro