Safiiritiikerin Kilpailukeskus

VVJ 12.07.2020 VIP 03.07.2020, kutsut 101-110

Tervetuloa Safiiritiikerin Kilpailukeskukseen VVJ:n alaiseen kilpailuun, jonka vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-00345).

Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen ja tuloksiin käytetään lyhyttä arvontaa. Luokat ovat yksilövaljakoille.

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan enintään 5 hevosella ja hevonen saa osallistua enintään kahteen luokkaan.

Luokat avoinna kaikille

1. Noviisi koulukoe (50/50)
2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50)
3. Vaativa koulukoe (19/50)
4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50)

Tulokset

1. Noviisi koulukoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
2. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
4. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
5. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
6. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
7. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
8. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
9. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
10. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
11. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
12. Knipse (VRL-14657) - Iloriimi VH20-018-0281
13. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
14. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
15. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
16. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
17. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
18. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
19. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
20. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036
21. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
22. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
23. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
24. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
26. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
27. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
29. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
30. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
31. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
32. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
33. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
34. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
35. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
36. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
37. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
38. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
39. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
40. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
41. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
42. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
43. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
44. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
45. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
46. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
47. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
48. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
49. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
50. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038

2. Noviisi tarkkuuskoe (50/50), 7 sijoittunutta
1. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vanja VH19-018-0535
2. sarqquu (VRL-04374) - Elmadil Lovely Daze VH20-104-0009
3. suba (VRL-12468) - Kilbern Snufkin VH20-028-0039
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
6. JP (VRL-01948) - Coco Mocha Diva
7. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
8. Miltsu (VRL-05564) - Ramya Vinda VH16-104-0001
9. JP (VRL-01948) - Fellbury Moon Dancer
10. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
11. JP (VRL-01948) - Jadelina FK
12. Knipse (VRL-14657) - Adinan Minimanu VH17-018-0160
13. Knipse (VRL-14657) - Wyat Vanilla Sweetheart VH20-017-0119
14. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
15. alina (VRL-14858) - Samba Ramba VH-20-017-0194
16. Tuire (VRL-00345) - Jeilin Mökömeirami VH18-018-0455
17. Tuire (VRL-00345) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
19. Viixi (VRL-13923) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
20. sarqquu (VRL-04374) - Alnwick Fairy Nuff VH20-017-0178
21. Miltsu (VRL-05564) - Byrianne v.d. Folgreenhoff VH16-040-0001
22. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
23. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus
24. alina (VRL-14858) - Marshmellow Snowcone VH20-017-0195
25. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja
26. Dimma (VRL-08204) - Devil Trigger
27. suba (VRL-12468) - Pumpkin Phantom VH19-028-0038
28. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
29. Miltsu (VRL-05564) - Caithnessia Rewa VH19-046-0058
30. sarqquu (VRL-04374) - Aventurine Rains VH20-017-0127
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kunmitusjuttuja VH20-018-0505
32. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
33. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136
34. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
35. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli
36. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
37. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
38. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
39. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
40. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
41. sarqquu (VRL-04374) - Sugarmama VH19-017-0317
42. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
43. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
44. JP (VRL-01948) - Fellbury Apple Honey
45. alina (VRL-14858) - Mairoth Mango Tango VH20-017-0075
46. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu
47. suba (VRL-12468) - Snusmumrik VH19-028-0037
48. sarqquu (VRL-04374) - Maybecks Batida VH20-017-0179
49. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
50. suba (VRL-12468) - Kvasir av Midgård VH20-053-0036

3. Vaativa koulukoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
2. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri
3. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
4. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
5. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
6. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
7. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
8. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
9. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
10. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
11. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
12. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
13. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
14. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
15. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
16. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
17. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
18. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
19. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245

4. Vaativa tarkkuuskoe (19/50), 4 sijoittunutta
1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Maestro
2. suba (VRL-12468) - Sabrina II VH19-028-0040
3. sarqquu (VRL-04374) - La Guerre des Géants VH20-110-0003
4. sarqquu (VRL-04374) - Haywires Wicked Game VH20-104-0011
5. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
6. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Ikaros VH14-017-0740
7. Miltsu (VRL-05564) - Kadotettu Konnuus VH18-018-2288
8. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
9. Knipse (VRL-14657) - Gomanza
10. Viixi (VRL-13923) - Pirunkorven Kotitonttu
11. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
12. Knipse (VRL-14657) - Sixx Zizzofrenix MET VH14-017-0482
13. suba (VRL-12468) - Sjonnet v.d. Schraderkamp VH15-017-0110
14. sarqquu (VRL-04374) - La Mère de Tous VH20-110-0002
15. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
16. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Aibreann VH19-046-0056
17. suba (VRL-12468) - Brina v. Moons VH15-017-0111
18. Miltsu (VRL-05564) - PP's Aindrius VH16-046-0094
19. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri